Murka to ok. 4 miesięczna koteczka. Jest bezproblemowa, delikatna i bardzo towarzyska. Korzysta z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu. Toleruje inne koty. Uwielbia wyszukiwać coraz to nowe kryjówki do spania. Jej ulubionymi zabawkami są piłeczki i myszka na wędce. Idealna towarzyszka zabaw dla dzieci. W nowym domu będzie potrzebowała troszkę czasu na zaaklimatyzowanie się.

Ok 3 letnia suczka. Kocha ludzi, łagodna do innych zwierząt. Zaszczepiona, wysterylizowana, zaczipowana.

Aki - sunia 5 msc, będzie psem średniej wielkości. Uwielbia głaskanie, kocha ludzi.

Pies ideał! Dawno nie widzieliśmy zwierzaka, który tak bardzo kocha człowieka. Sunia najchętniej weszłaby na kolana gdyby mogła. Na smyczy chodzi idealnie przy nodze. Jakby przeszła kilka kursów z psiej posłuszności. Nie załatwia się nawet w kojcu, w którym mieszka, tylko czeka aż ktoś z nas przyjdzie i wyprowadzi ją na spacer. Sunia ideał dla każdego. Zaszczepiona, odrobaczona. wysterylizowana. Ma ok 2,5 roku, jest dużym psem.

Takie imię dostał od pań, które dały tymczasowe schronienie dla pogryzionego, wyrzuconego, zaniedbanego psa. Rany bardzo ładnie się zagoiły, zeszła opuchlizna, piesek już nie kuleje. Sierść nabrała połysku. Cygan ma ok. 4 lata, jest psem średniej wielkości (ok. 10 kg). Łagodny, spokojny.

Idealny do domu i na ogrodzone podwórko.

Uwielbia dzieci, spanie w nogach, mizianie i smaczne obiadki. Osoba, która się nią opiekuje oznajmiła, że nie może jej zatrzymać, ale DLA DOBRA PSA. Pani jest już w podeszłym wieku i obawia się co stanie się z sunią później. Sonia jest wysterylizowana, oddana człowiekowi i pragnąca miłości !

Jest bardzo wesołym psem, ruchliwym. Ciężko jest zrobić dobre zdjęcie.

Kola - 13 msc suczka, sięga powyżej kolan, zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona i wysterylizowana. Energiczna, sprytna, bardzo kontaktowa sunia.

Wesoły, ok. 4 mieś., pieszczoch. Szczeniak jest odrobaczony, zaszczepiony. Będzie psem średniej wielkości.

Piękna, milutka, grzeczna, ok. 5 letnia suka w typie bulteriera.

Dogaduje się z innymi psami, nie bardzo z sukami. Ładnie chodzi na smyczy.

Wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zabezpieczona od insektów.

Przebywa w domy tymczasowym w okolicy Siemiatycze.

Szczeniak, mieszaniec rottweilera.Odrobaczony, zabezpieczony od pcheł i kleszczy i zaszczepiony. W odpowiednim wieku zostanie wykastrowany. Przebywa w okolicy Siemiatycz.

Młodziutka, energiczna, wesoła, pełna młodzieńczego wigoru.

Zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczona od pcheł i kleszczy.

Warunkiem adopcji jest późniejsza sterylizacja, którą gwarantujemy - DARMOWA !

Obecnie znajdują się w DT pod Siemiatyczami.

Łagodna do innych zwierząt, ok. roczna suczka. Zachowuje czystość w domu, pięknie chodzi na smyczy, kocha ludzi. Wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona. Przybywa w Siemiatyczac.

Ok. 2-miesięczna kotka. Potrafi korzystać z kuwety. Została odrobaczona. Znajduje się w Siemiatyczach. Zapewnimy sterylizację kotki w odpowiednim wieku.

Cztery ok. 2 miesięczne kociaki. Obecnie są w trakcie leczenia. Zapewnimy bezpłatną sterylizację i kastrację w odpowiednim wieku. Przebywają w Siemiatyczach.

wiek: ok. 7 mieś.
płeć: suka
rasa: mieszaniec
wielkość: mała
kastracja : zapewniona
miejsce pobytu: Kolno (możliwość transportu)
Charakterystyka: miła suczka o urzekającym spojrzeniu, łagodna, troszeczkę zalękniona.

wiek: ok. 3 lata
płeć: pies
rasa: mieszaniec
wielkość: średni
kastracja: tak
miejsce pobytu: Siemiatycze
Charakterystyka: miły pies o urzekającym spojrzeniu, lubi towarzystwo innych psów, łagodny do ludzi.